HAKKIMDA

Marmara Üniversitesi Spor Yöneticiliği – Pazarlama ve İletişim bölümünden, onur öğrencisi olarak ve ”Türkiye’de Faaliyet Gösteren Ulusal ve Uluslararası Şirketlerin Spor Sponsorluğu Karar Verme Süreci” adlı lisans tezimi tamamlayarak, 2016 Haziran ayında mezun oldum.

Üniversite öğrenimimin ilk yıllarında Broadage Sports’da Spor Analisti, ardından 2015 yılının Ocak – Haziran ayları arasında Türkiye Basketbol Federasyonu Projeler Departmanı’nda stajyer olarak görev aldım. Staj dönemim süresince, FIBA tarafından ”En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk” ödülüne layık görülen ”3×3 Basketbol – Arkadaşını Kap Gel”, Türkiye’de Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen ilk ve tek Erasmus+ Sports projesi ”Fans Against Violence” ve ”Creating a More Effective Referee Education and Training System” projelerinde görev aldım. Ardından, 2015 Ekim – 2016 Haziran aylarında, Tenis Eskrim Dağcılık (TED) Spor Kulübü’nün sosyal medya hesaplarını yönettim.

Ayrıca üniversite eğitimim boyunca değişim programı aracılığıyla toplamda 1 yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde çalışarak hem yabancı dilimi geliştirdim hem de satış alanında deneyim kazandım. 2016 Ekim ayından itibaren kurucusu olduğum sporsponsorlugu.com sitesinde Türkçe makaleler yazıyor ve İngilizce yazılar paylaşıyorum.